Kr SEK
Se Se
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Din varukorg är tom!

Brocade 8G FC SFP+

XBR-000147

Brocade 8Gb optisk sändaremottagare med kort våglängd – 8 Gbit/sek, upp till 500 m anslutning, 1-pack 57-1000012-01SpecifikationerBrocade beställningsartikelnummer: XBR-000147Tillverkningsartikelnummer: 57-1000012-01Enhetstyp: 8G FC SFP+Datahastighet..

Kr556,35

XBR-000148

Brocade 8Gb optisk sändaremottagare med kort våglängd – 8 Gbit/sek, upp till 500 m anslutning, 8-pack 57-1000012-01SpecifikationerBrocade beställningsartikelnummer: XBR-000148Tillverkningsartikelnummer: 57-1000012-01Enhetstyp: 8G FC SFP+Datahastighet..

Kr4 450,76

XBR-000159

Brocade 8Gb optisk sändaremottagare med kort våglängd – 8 Gbit/sek, upp till 500 m anslutning, 128-pack 57-1000012-01SpecifikationerBrocade beställningsartikelnummer: XBR-000159Tillverkningsartikelnummer: 57-1000012-01Enhetstyp: 8G FC SFP+Datahastigh..

Kr66 761,40 Kr71 212,16

XBR-000163

Brocade 8Gb optisk sändaremottagare med kort våglängd – 8 Gbit/sek, upp till 500 m anslutning, 1-pack 57-1000117-01SpecifikationerBrocade beställningsartikelnummer: XBR-000163Tillverkningsartikelnummer: 57-1000117-01Enhetstyp: 8G FC SFP+Datahastighet..

Kr556,35

XBR-000164

Brocade 8Gb optisk sändtagare med kort våglängd – 8 Gbit/sek, upp till 500 m anslutning, 8-pack 57-1000117-01SpecifikationerBrocade beställningsartikelnummer: XBR-000164Tillverkningsartikelnummer: 57-1000117-01Enhetstyp: 8G FC SFP+Datahastighet: 8,5 ..

Kr4 450,76

XBR-000153

Brocade 8Gb optisk sändtagare med lång våglängd – 8 Gbit/sek, upp till 10 km anslutning, 1-pack 57-1000027-01SpecifikationerBrocade beställningsartikelnummer: XBR-000153Tillverkningsartikelnummer: 57-1000027-01Enhetstyp: 8G FC SFP+Datahastighet: 8,5 ..

Kr1 112,69

XBR-000172

Brocade 8Gb optisk sändtagare med lång våglängd – 8 Gbit/sek, upp till 10 km anslutning, 8-pack 57-1000027-01SpecifikationerBrocade beställningsartikelnummer: XBR-000172Tillverkningsartikelnummer: 57-1000027-01Enhetstyp: 8G FC SFP+Datahastighet: 8,5 ..

Kr8 901,52

XBR-000174

Brocade 8Gb Extended Long Wavelength Optical Transceiver – 8 Gbit/sek, upp till 25 km anslutning, 1-pack 57-0000080-01SpecifikationerBrokadbeställningsartikelnummer: XBR-000174Tillverkningsartikelnummer: 57-0000080-01Enhetstyp: 8G FC SFP+Datahastighe..

Kr2 225,38

XBR-000160

Brocade XBR-000160 8G FC SFP+ SWL Transceiver Module är en Duplex SFP transceiver för optisk kommunikation, klassad för avstånd upp till 150 m och en maximal bandbredd på 8,5 Gbps. Transceivern XBR-000160 arbetar vid 850nm våglängd. Brocade 8G FC SFP..

Kr1 112,69

57-1000027-02

57-1000027-02 - Äkta Brocade 8G FC LWL 10km 1310nm Duplex LC SFP+ Transceiver ModuleFunktionerHot-pluggbar SFP+ transceivermodulUpp till 8,5 Gb/s dubbelriktade datalänkarTri-Rate 2G/4G/8G Fiber Channel LWL-kompatibel1310nm DFB lasersändare10 km över ..

Kr400,57