Kr SEK
Se Se
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Din varukorg är tom!

TP-länk

TL-SM5110-SR

TL-SM5110-SR är designad för att förlänga överföringsavstånd baserat på 10 Gbps Ethernet-anslutning. Det är en 10GBASE-SR högpresterande 850nm multi-mode SFP+ transceiver. Den stöder full duplex, 10G Ethernet-anslutningar upp till 300m eller 33m med ..

Kr311,55

TL-SM5110-LR

TL-SM5110-LR är designad för att förlänga överföringsavstånd baserat på 10 Gbps Ethernet-anslutning. Det är en 10GBASE-LR högpresterande 1310 nm single-mode SFP+ transceiver. Den stöder full duplex, 10G Ethernet-anslutningar upp till 10 km med 9/125 ..

Kr556,35

TL-SM311LM

Fibermodulkorten i TL-SM311-serien introduceras för att förlänga överföringsavståndet. Kopplade till våra hanterade/smarta switchar kan de utöka avståndet till flera kilometer till och med tiotals kilometer vilket i princip kan tillfredsställa avstån..

Kr222,54

TL-SM311LS

Fibermodulkorten i TL-SM311-serien introduceras för att förlänga överföringsavståndet. Installerade i våra hanterade/smarta switchar kan de utöka avståndet till till och med tiotals kilometer, vilket i princip uppfyller avståndskravet för LAN. Använd..

Kr278,17

TL-SM321A

TP-Links TL-SM321A antar den senaste standarden 1000Base-BX, och sänder över en enkelmodsfiber med en annan våglängd i varje riktning. Parat med TL-SM321B kan du utöka nätverksavståndet upp till 20 km med TP-Links routrar, switchar och mediaomvandlar..

Kr890,15

TL-SM321B

TP-Links TL-SM321B antar den senaste standarden 1000Base-BX, och sänder över en enkelmodsfiber med en annan våglängd i varje riktning. Parat med TL-SM321A kan du utöka nätverksavståndet upp till 20 km med TP-Links routrar, switchar och mediaomvandlar..

Kr890,15

TL-SM321A-2

TP-LINKs TL-SM321A-2 och TL-SM321B-2 är designade för att fungera i ett par för att skapa en på plats gigabit fiberkommunikation upp till 2 km (2 000 meter). Med en enkelmodsfiber kan moduleparet skapa en full-duplex gigabit-väg mellan dina switchar,..

Kr667,61

TL-SM321B-2

TP-Links TL-SM321B-2 och TL-SM321A-2 är designade för att fungera i ett par för att skapa en på plats gigabit fiberkommunikation upp till 2 km (2 000 meter). Med en enkelmodsfiber kan moduleparet skapa en full-duplex gigabit-väg mellan dina switchar,..

Kr667,61

TXM431-SR

TXM431-SR är designad för att förlänga överföringsavstånd baserat på 10 Gbps Ethernet-anslutning. Det är en 10GBASE-SR högpresterande 850nm multi-mode SFP+ transceiver. Den stöder full duplex, 10G Ethernet-anslutningar upp till 300m eller 33m med 50/..

Kr311,55

TXM431-LR

TXM431-LR är designad för att utöka 10 Gbps Ethernet-anslutning över avståndet. Det är en 10GBASE-LR högpresterande 1310nm single-mode SFP+ transceiver. Den stöder 10G Ethernet full-duplex-anslutningar upp till 10 km med 9/125 µm fiberkablar.Funktion..

Kr556,35

TL-SM5220-1M

Med en passiv dubbelaxlad kabelmontering på 1 meter och två SFP+-kontakter på varje sida är TL-SM5220-1M lämplig för korta avstånd och erbjuder ett kostnadseffektivt sätt att ansluta inom rack och över intilliggande rack.Funktioner10G SFP+-kontakt på..

Kr333,81

TL-SM5220-3M

Med en passiv dubbelaxlad kabelenhet på 3 meter och två SFP+-kontakter på varje sida är TL-SM5220-3M lämplig för korta avstånd och erbjuder ett kostnadseffektivt sätt att ansluta inom rack och över intilliggande rack.Funktioner10G SFP+-kontakt på båd..

Kr556,35

TXC432-CU1M

Med en passiv dubbelaxlad kabelmontering på 1 meter och två SFP+-kontakter på varje sida är TXC432-CU1M lämplig för korta avstånd och erbjuder ett kostnadseffektivt sätt att ansluta inom rack och över intilliggande rack.FunktionerSFP+-kontakt på båda..

Kr333,81

TXC432-CU3M

Med en passiv dubbelaxlad kabelmontering på 3 meter och två SFP+-kontakter på varje sida är TXC432-CU3M lämplig för korta avstånd och erbjuder ett kostnadseffektivt sätt att ansluta inom rack och över intilliggande rack.FunktionerSFP+-kontakt på båda..

Kr556,35

SM6110-SR

TP-Link SM6110-SR 10G/25Gbase-SR SFP+/SFP28 LC-sändtagareSM6110-SR är designad för att förlänga överföringsavstånd baserat på 10G/25G Ethernet-anslutning. Det är en 10G/25GBASE-SR högpresterande 850nm multi-mode SFP+/SFP28 transceiver. Den stöder ful..

Kr890,15

SM6110-LR

TP-Link SM6110-LR 10G/25Gbase-LR SFP+/SFP28 LC-sändtagareSM6110-LR är designad för att förlänga överföringsavstånd baserat på 10G/25G Ethernet-anslutning. Det är en 10G/25GBASE-LR högpresterande 1310 nm singelmode SFP+/SFP28 transceiver. Den stöder f..

Kr1 335,23

SM5310-T

TP-Link SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+-modulFunktionerStöd 10GBASE-T, 5GBASE-T, 2,5GBASE-T, 1000BASE-T och 100BASE-TX Överför data upp till 30 m* vid 10 Gbps (UTP cat.6a eller högre)Stöd DDM (temperatur och spänning)Hot-pluggable SFP+ Footprint-f..

Kr500,71

TL-SM5310-T

TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+-modul【SFP+ till RJ45 10GBase-T Copper SFP】 Överför data sömlöst upp till 30 meter vid 10 Gbps (UTP kat. 6a eller högre), 100 meter vid 2,5G/1G/100 Mbps (Cat. 5e eller högre) mellan ditt SFP+-gränssnitt och kop..

Kr500,71

SM331T

TP-Link SM331T 1000BASE-T RJ45 SFP-modulFunktionerStöd 1000BASE-T-drift i värdsystemStöd TX Avaktivera funktionFör 100m* räckvidd över UTP Cat 5e eller högre kabelHot-pluggable SFP Footprint-funktionerKommersiell produkt Drifttemperaturområde: 0-70°C..

Kr222,54

TL-SM331T

TP-Link TL-SM331T 1000BASE-T RJ45 SFP-modul【SFP till RJ45 1000Base-T Copper SFP】 Överför data sömlöst upp till 100 meter mellan ditt SFP-gränssnitt och koppargigabitporten.【Bred kompatibilitet】 TL-SM331T är kompatibel med de flesta fiberswitchar, med..

Kr311,55

SM5110-SR

TP-Link SM5110-SR 10GBase-SR SFP+ LC TransceiverSM5110-SR (TL-SM5110-SR) är designad för att förlänga överföringsavstånd baserat på 10 Gbps Ethernet-anslutning. Det är en 10GBASE-SR högpresterande 850nm multi-mode SFP+ transceiver. Den stöder full du..

Kr311,55

SM5110-LR

TP-Link SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC TransceiverSM5110-LR (TL-SM5110-LR) är designad för att förlänga överföringsavstånd baserat på 10 Gbps Ethernet-anslutning. Det är en 10GBASE-LR högpresterande 1310 nm single-mode SFP+ transceiver. Den stöder full..

Kr556,35

SM311LM

TP-Link SM311LM 1000-Base-SX MMF Mini GBIC-modulSM311LM (TL-SM311LM) fibermodulkort introduceras för att utöka överföringsavståndet. Kopplade till våra hanterade/smarta switchar kan de utöka avståndet till flera kilometer till och med tiotals kilomet..

Kr222,54

SM311LS

TP-Link SM311LS 1000Base-LX SMF Mini GBIC-modulSM311LS (TL-SM311LS) fibermodulkort introduceras för att förlänga överföringsavståndet. Installerade i våra hanterade/smarta switchar kan de utöka avståndet till till och med tiotals kilometer, vilket i ..

Kr278,17