Kr SEK
Se Se
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Din varukorg är tom!

Huawei FE optiska moduler

02315233

02315233 - Äkta Huawei SFP-FE-SX-MM1310 optisk transceiver, SFP, 100M/155M, Multi-mode Module (1310nm, 2km, LC)Grundläggande informationModulnamn: SFP-FE-SX-MM1310Artikelnummer: 02315233Modell: SFP-FE-SX-MM1310Formfaktor: SFPAnvändningsstandard: ..

Kr611,98

02315205

02315205 - Äkta Huawei eSFP-FE-LX-SM1310 optisk transceiver, eSFP, 100M/155M, Single-mode Module (1310nm, 15km, LC)Grundläggande informationModulnamn: eSFP-FE-LX-SM1310Artikelnummer: 02315205Modell: eSFP-FE-LX-SM1310Formfaktor: eSFPAnvändningssta..

Kr556,35

02317344

02317344 - Äkta Huawei S-SFP-FE-LH40-SM1310 optisk transceiver, eSFP, 100M/155M, Single-mode Module (1310nm, 40km, LC)Grundläggande informationModulnamn: S-SFP-FE-LH40-SM1310Artikelnummer: 02317344Modell: S-SFP-FE-LH40-SM1310Formfaktor: eSFPAnvän..

Kr556,35

02317345

02317345 - Äkta Huawei S-SFP-FE-LH80-SM1550 optisk transceiver, eSFP, 100M/155M, Single-mode Module (1550nm, 80km, LC)Grundläggande informationModulnamn: S-SFP-FE-LH80-SM1550Artikelnummer: 02317345Modell: S-SFP-FE-LH80-SM1550Formfaktor: eSFPAnvän..

Kr1 780,30

02315203

02315203 - Äkta Huawei SFP-FE-LX-SM1310-BIDI optisk transceiver, eSFP, 100M/155M, Single-mode Module (TX1310nm/RX1550nm, 15km, LC)Grundläggande informationModulnamn: SFP-FE-LX-SM1310-BIDIArtikelnummer: 02315203Modell: SFP-FE-LX-SM1310-BIDIFormfakt..

Kr1 335,23

02315202

02315202 - Äkta Huawei SFP-FE-LX-SM1550-BIDI optisk transceiver, eSFP, 100M/155M, Single-mode Module (TX1550nm/RX1310nm, 15km, LC)Grundläggande informationModulnamn: SFP-FE-LX-SM1550-BIDIArtikelnummer: 02315202Modell: SFP-FE-LX-SM1550-BIDIFormfakt..

Kr1 335,23

34060287

34060287 - Äkta Huawei SFP-1310nm-STM1-14 optisk transceiver, SFP, 155M, 1310nm, STM1, -14dBm, -19dBm, -30dBm, LC, 2km..

Kr155,78

S4015713

S4015713 - Äkta Huawei SFP-FE-SX-MM1310 optisk transceiver (SFP, 1310nm, STM1, -19dBm ~ -14dBm, -30dBm, Multimode, LC, 2km)..

Kr611,98

34060787

34060787 - Äkta Huawei 155M-1310nm-15km-SM-ESFP optisk transceiver, eSFP, 1310nm, STM1, -15 ~ -8dBm, -31dBm, LC, SM, 15km..

Kr222,54

34060276

34060276 - Äkta Huawei 155M-1310nm-15km-SM-ESFP optisk transceiver, eSFP, 1310NM, STM1, -15 ~ -8dBm, -28dBm, LC, SM, 15km..

Kr222,54

S4016946

S4016946 - Äkta Huawei OSC040001 optisk transceiver (eSFP, 1310nm, STM1, -5dBm~0dBm, -37dBm, LC, SM, 40Km)..

Kr244,79

34060281

34060281 - Äkta Huawei 155M-1310nm-40km-SM-ESFP Optisk Transceiver, eSFP, 1310nm, STM1, -5~0dBm, -37dBm, LC, SM, 40km..

Kr356,06

34060675

34060675 - Äkta Huawei OSC080N00 optisk transceiver, eSFP, 1491nm, 155,52 Mbps, -4~1dBm, -34,0dBm, LC, 80km..

Kr578,60

34060530

34060530 - Äkta Huawei OSC120N02 optisk transceiver, eSFP, 1491nm, 155,52Mbps, 0,5~5,0dBm, -41,0dBm, LC, 150km..

Kr467,33

34100101

34100101 - Äkta Huawei OEFD10N01 Optical Active Module, 100Base-T SFP, RJ45 Electrical Module, Auto Negotiate, 100m..

Kr389,44