Kr SEK
Se Se
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Din varukorg är tom!

Huawei PON-sändtagare

34060500

34060500 - Äkta Huawei OSG002003 PON Transceiver, SFP, 1490nm Tx, 1310nm Rx, 1,25Gb/s, 2,5dBm, 7dBm, -30dBm, SC/UPC, SM..

Kr400,57

34060565

34060565 - Äkta Huawei OSG020002 PON Transceiver, SFP, 1310nm(Tx)/1490nm(Rx), 1244M(Tx)/2488M(Rx), 0,5~5dBm, -28dBm, SC/UPC,SM..

Kr178,03

34060841

34060841 - Äkta Huawei OSG002008 PON-sändare/mottagare, SFP, 1490nm(Tx)/1310nm(Rx), 2488M(Tx)/1244M(Rx), 6dBm, 10dBm, -35dBm, SC, 2Ckm, SC/UP..

Kr867,90

34060694

34060694 - Äkta Huawei OSX002003 PON Transceiver, SFP, 1490nm(Tx)/1310nm(Rx), 2488M(Tx)/1244M(Rx), 3dBm, 7dBm, -32dBm, SC/UPC..

Kr356,06

34060337

34060337 - Äkta Huawei OSG002001 PON Transceiver, SFP, 1490nm(Tx)/1310nm(Rx), 2488M(Tx)/1244M(Rx), 1,5dBm, 5dBm, -28dBCm, SC/SC..

Kr222,54

34060585

34060585 - Äkta Huawei OSG002009 PON Transceiver, SFP, 1490(Tx)/1310(Rx), 2488M(Tx)/1244M(Rx), 1,5dBm, 5dBm, -28dBm, SC/UPC, 85de, -40~8de..

Kr311,55

34060673

34060673 - Äkta Huawei OSG002006 PON-sändare/mottagare, SFP, 1490nm(Tx)/1310nm(Rx), 2488M(Tx)/1244M(Rx), 1,5dBm, 5dBm, -28dBm/PC-kompatibel, SM/PC-kompatibel..

Kr667,61

34060641

34060641 - Äkta Huawei OSX002004 PON Transceiver, SFP+, 1577nm RX, 1270nm TX, 9,95G RX, 2,488G TX, 2dBm, 7dBm, -28dBm, 85 grader SC/UPC, 85 grader -40~SM..

Kr1 001,42

34061944

34061944 - Äkta Huawei 10GEPON-OLT-PR30 PON Transceiver, SFP+, 10,3125 Down/10,3125 UP & 1,25 Down/1,25 Up, 2dBm, 5dBm, -29dBm, SC..

Kr2 892,99

34060499

34060499 - Äkta Huawei OSG002004 PON-sändtagare, SFP, 1490nm(Tx)/1310nm(Rx), 2.488Gb/s(Tx)/1.244Gb/s(Rx), 3dBm, 7dBm, 7dBm-kompatibel, -32dSCCm-kompatibel, -32dSCCm PC, SM..

Kr445,08

HPSP2120

HPSP2120 - Äkta Huawei 03030KMF GPON ONU SFP-modul, TX 1,25G, RX 2,5G, TX 1310nm, RX 1490nm, SC, SM, 20km..

Kr556,35

34060677

34060677 - Äkta Huawei OSG10GPR3 10G EPON ONU PR30 Transceiver..

Kr2 225,38

34061745

34061745 - Äkta Huawei LTH5306 PCA+ XGPON & GPON XFP OLT N2a optisk modul..

Kr2 892,99

34061040

34061040 - Äkta Huawei OM5272X101 XGPON OLT N2a SFP-modul..

Kr3 504,97

34061473

34061473 - Äkta Huawei LTH5306.PC+ XGPON & GPON-OLT-N1 optisk modul..

Kr1 279,59

34061820

34061820 - Äkta Huawei OM5270A PON Transceiver XGPON & GPON OLT N2a SFP+-modul..

Kr3 616,24