Kr SEK
Se Se
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Din varukorg är tom!

Dell

0J6FGD

Dell 0J6FGD SFP-transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en Duplex LC-kontakt. Dells nätverkssändtagare 1000BASE SFP ger 1000..

Kr500,71

0XTY28

Dell 0XTY28 SFP transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en RJ-45-kontakt. Dells nätverkssändtagare 1000BASE-T SFP ger 1,25 G..

Kr723,25

0WTRD1

Dell 0WTRD1 SFP+ transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en duplex LC-kontakt. Dells nätverkssändtagare 10GBaseSR SFP+ ger 1..

Kr222,54

0RN84N

Dell 0RN84N SFP+ transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med SFP+ (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en Duplex LC-kontakt. Dells nätverkssändtagare på 10GBase LR SFP+ ..

Kr979,17

03G84K

03G84K - Äkta Dell SFP-10G-SR 10Gbps 10GBase-SR 300m 850nm SFP+ Transceiver Module AFBR-709SMZ-D1FunktionerDELL SFP+ Transceiver10 Gbps överföringshastighetSR-klassad (kort räckvidd) upp till 300 mKompatibel med Broadcom 57810S SFP+ nätverksadapterNy..

Kr311,55

0C5RNH

0C5RNH - Äkta Dell 10GBASE-SR 850nm SFP+ SR Transceiver Module AFBR-709SMZ-FT2Dell SFP+ transceiver 0C5RNH levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) fota..

Kr222,54

0PGYJT

Dell 0PGYJT Networking transceiver levererar kopparanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med SFP+ (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en RJ45-kontakt.Dessutom tillhandahåller den ett unikt förb..

Kr1 335,23

0WP2PP

Dell 0WP2PP SFP-10G-T-MG-30M SFP+ transceiver ger 10GBase-T genomströmning upp till 30m över cat6a/cat7 kopparkabel via RJ-45-kontakt. Denna transceiver är kompatibel med IEEE 802.3an, IEEE 802.3az, SFF-8431 och SFP+ MSA. Varje SFP+ transceivermodul ..

Kr1 835,94

0HHHHC

Dell EMC PowerEdge 0HHHHC SFP28-25G-SR-85C SFP28 transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med EMC PowerEdge SFP28 (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en kontakt. Dell EM..

Kr2 225,38

0WKX2T

Dell 0WKX2T S28-32GFC-SW-85C SFP+ transceivrar är designade för användning i fiberkanallänkar upp till 28,05 Gb/s datahastighet över multimode fiber. De är kompatibla med FC-PI-6, SFF-8472 Rev 12.2 och kompatibla med SFF-8432 och tillämpliga delar av..

Kr2 002,84

0M14MK

0M14MK - Äkta Dell SFP28-10G-25G-SR-85C 10G/25GBASE-SR Dual Rate SFP+ Transceiver FTLF8536P4BNV-FCSpecifikationerTillverkare: DellArtikelnummer: 0M14MKModellnummer: SFP28-10G-25G-SR-85CMPN: FTLF8536P4BNV-FCTyp: SFP28Tx/Rx Våglängd: 850 nm. / 850 nm.L..

Kr1 557,77

0W4GPP

Dell 0W4GPP SFP28-25G-SR-G2 SFP28 transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med SFP28 (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en Duplex LC-kontakt. Dell-nätverkssändtagaren 2..

Kr1 335,23

00MV31

Dell 00MV31 QSFP-40G-SR4 AFBR-79EEPZ-FT1 är en fyrkanalig, pluggbar, parallell, fiberoptisk QSFP+ transceiver med inbyggd push-pull-flik för 40 Gigabit Ethernet (40GbE) applikationer med utökad räckvidd upp till 300m (400m) med OM3 (OM4) multimode fi..

Kr945,79

0H93DH

Dell 0H93DH QSFP-40G-LR4 QSFP+ transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) fotavtryck har en Duplex LC-kontakt. Dells nätverksanslutna 40 GbE ..

Kr3 616,24

07TCDN

Dell 07TCDN QSFP-40G-SR4 QSFP+ transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) fotavtryck har en MPO-12-kontakt. Dells nätverkstransceiver 40 GBas..

Kr1 891,57

05FVP7

05FVP7 är en Dell QSFP-40G-ESR4 fibertransceivermodul som har designats och programmerats för att fungera med Dells switchar och routrar. Den levererar pålitlig 40 GbE-anslutning via fiberkabel, för 40GBase-SR4-kompatibla nätverk, med ett maximalt av..

Kr3 115,53

04WGYD

Dell 04WGYD Q28-100G-SR4-85C QSFP28 transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med QSFP28 (Quad Form Factor Pluggable) fotavtryck har en MPO-12-kontakt. Dells nätverkssändtagare 10..

Kr1 724,67

0THPF3

Dell 0THPF3 Q28-100G-CWDM4 QSFP28 transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med QSFP28 (Quad Form Factor Pluggable) fotavtryck har en Duplex LC-kontakt. Dell-nätverkssändtagaren 1..

Kr12 239,59

014NV5

Dell 014NV5 Q28-100G-SR4-G2 QSFP28 transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med QSFP28 (Quad Form Factor Pluggable) fotavtryck har en MPO-12-kontakt. Dell-nätverkssändtagaren 100..

Kr3 282,44

0D7P80

Dell 0D7P80 Q28-100G-LR4-G3 QSFP28 transceiver levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med QSFP28 (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en Duplex LC-kontakt. Dells nätverk 100GbE QSF..

Kr7 955,73

0RP3GV

Dell 0RP3GV Q28-100G-DWDM2-32 QSFP28 DWDM-transceiver stöder flera 100G-länkar upp till 80 km över single-mode fiber (SMF) via en CS-kontakt. PAM4-moduleringsteknik möjliggör DWDM-anslutning i en QSFP28-formfaktor på 100G ITU DWDM-våglängdsnätet, och..

Kr46 732,98

407-BBOS

Dell 407-BBOS SFP-transceivern levererar fiberanslutning för att utöka räckvidden för ditt nätverk. Denna hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en RJ-45-kontakt. Dells nätverkssändtagare 1000BASE-T SFP ger 1,2..

Kr1 112,69

407-BBOR

Dell™ SFP-transceivern levererar fiberanslutning för att utöka ditt nätverks räckvidd. Denna hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en Duplex LC-kontakt. Dells nätverkssändtagare 1000BASE SFP ger 1000BASE-anslu..

Kr1 335,23

407-BBOO

Dell™ SFP-transceivern levererar fiberanslutning för att utöka ditt nätverks räckvidd. Denna hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) fotavtryck har en Duplex LC-kontakt. Dells nätverkssändtagare 1000BASE SFP ger 1000BASE-anslu..

Kr2 002,84