Kr SEK
Se Se
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Din varukorg är tom!

Juniper 10G sändtagare

EX-SFP-10GE-SR

Översikt & SpecifikationerProduktnummer: EX-SFP-10GE-SRProduktnamn: Small Form Factor Pluggbar 10 Gigabit Ethernet (SFP+) SR-optikArtikelnummer: 740-021308Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: Optisk transceiverKontakt: Du..

Kr1 112,69

EX-SFP-10GE-LR

Översikt & SpecifikationerProduktnummer: EX-SFP-10GE-LRProduktnamn: Small Form Factor Pluggbar 10 Gigabit Ethernet (SFP+) LR-optikArtikelnummer: 740-021309Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: Optisk transceiverKontakt: Du..

Kr1 335,23

EX-SFP-10GE-LRM

Översikt & SpecifikationerProduktnummer: EX-SFP-10GE-LRMProduktnamn: Small Form Factor Pluggbar 10 Gigabit Ethernet (SFP+) LRM-optikArtikelnummer: 740-021310Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: Optisk transceiverKontakt: ..

Kr1 335,23

QFX-SFP-10GE-SR

Översikt & SpecifikationerProduktnummer: QFX-SFP-10GE-SRProduktnamn: SFP+ 10GBase-SR 10 Gigabit Ethernet-optik, 850nm för upp till 300m överföring på MMFArtikelnummer: 740-021308Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: Optisk..

Kr1 335,23

QFX-SFP-10GE-USR

Översikt & SpecifikationerProduktnummer: QFX-SFP-10GE-USRProduktnamn: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Ultra Short Reach Optics, 850 nm för 10m på OM1, 20m på OM2, 100m på OM3 Multi-Mode FiberArtikelnummer: 740-030658Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransce..

Kr1 112,69

SFPP-10GE-SR

Översikt & SpecifikationerProduktnummer: SFPP-10GE-SRProduktnamn: 10 Gigabit Ethernet Short Reach SFP+Artikelnummer: 740-031980Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: Optisk transceiverKontakt: Duplex LCÖvervakning tillgängl..

Kr1 112,69

SFPP-10GE-LR

Översikt & SpecifikationerProduktnummer: SFPP-10GE-LRProduktnamn: 10 Gigabit Ethernet Long Reach SFP+Artikelnummer: 740-031981Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: Optisk transceiverKontakt: Duplex LCÖvervakning tillgängli..

Kr1 335,23

SFPP-10GE-ER

Översikt & SpecifikationerProduktnummer: SFPP-10GE-ERProduktnamn: 10 Gigabit Ethernet Extended Reach SFP+Artikelnummer: 740-031983Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: Optisk transceiverKontakt: Duplex LCÖvervakning tillgä..

Kr3 560,61

SFPP-10GE-ZR

Översikt & SpecifikationerProduktnummer: SFPP-10GE-ZRProduktnamn: SFP+ 10GE pluggbar sändare/mottagare, SMF, 1550nm för 80 km överföringArtikelnummer: 740-041612Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: Optisk transceiverKonta..

Kr5 340,91

SFPP-10G-DT-ZRC2

SpecifikationerProduktnummer: SFPP-10G-DT-ZRC2Produktnamn: 10G-ZR Eth OTN tunable SFP Plus 1,5W 70 grader CArtikelnummer: 740-053356Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: Optisk transceiverKontakt: Duplex LCÖvervakning tillgäng..

Kr5 563,45

EX-SFP-10GE-DAC-1M

SpecifikationerProduktnummer: EX-SFP-10GE-DAC-1MProduktnamn: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 1MArtikelnummer: 740-030076Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: DACKontakt: Ingen. Transceivrar..

Kr890,15

EX-SFP-10GE-DAC-3M

SpecifikationerProduktnummer: EX-SFP-10GE-DAC-3MProduktnamn: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 3MArtikelnummer: 740-030077Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: DACKontakt: Ingen. Transceivrar..

Kr1 001,42

EX-SFP-10GE-DAC-5M

SpecifikationerProduktnummer: EX-SFP-10GE-DAC-5MProduktnamn: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 5MArtikelnummer: 740-031838Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: DACKontakt: Ingen. Transceivrar..

Kr1 112,69

EX-SFP-10GE-DAC-7M

SpecifikationerProduktnummer: EX-SFP-10GE-DAC-7MProduktnamn: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 7MArtikelnummer: 740-030429Hastighet: 10 Gigabit EthernetTransceivertyp: SFP+Produkttyp: DACKontakt: Ingen. Transceivrar..

Kr1 335,23

740-012323

Juniper 740-012323 10GE-ER XFP 40km Transceiver Module..

Kr1 613,40

740-033777

Juniper 740-033777 XFP-10G-SC 10G SR 850nm 300m MMF XFP-modul10G pluggbar transceiver för 10GE, 850nm för 300m sändningSpecifikationerMärke: JuniperArtikelnummer: 740-033777Hastighet: 10 Gigabit EthernetBreakout-kapacitet: NejTransceiver Typ: XFPProd..

Kr1 335,23

740-011607

Juniper 740-011607 EX-XFP-10GE-LR 10G LR 1310nm 10km SMF XFP-modul10GE XFP pluggbar transceiver, singlemode 1310nm 10 km räckviddSpecifikationerMärke: JuniperArtikelnummer: 740-011607Hastighet: 10 Gigabit EthernetBreakout-kapacitet: NejTransceiver Ty..

Kr2 225,38