Kr SEK
  • Din varukorg är tom!

Finisar CFP/CFP2/CFP4/CFP8

FTLC9141SENM 100G CFP4 transceivermoduler är designade för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar och 4x28G OTN-klientgränssnitt över multimode fiber. De är kompatibla med CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 och CAUI-4, och OIF CEI-28G-VSR. Digital..

Kr31 155,32

FTLC1141RDNL 100G CFP4 optiska transceivermoduler är designade för användning i 100 Gigabit Ethernet-gränssnitt över singelmodsfiber. De är kompatibla med CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 och IEEE 802.3bm CAUI-4. Digitala diagnostiska funktioner är..

Kr22 253,80

FTLC1141SDNL 100G CFP4 transceivermoduler är designade för användning i 100 Gigabit Ethernet- och 4x28G OTN-klientgränssnitt över singelmodsfiber. De är kompatibla med CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE 802.3bm CAUI-4, OTU4 4I1-9D1F specificera..

Kr27 817,25

FTLC1122RDNL andra generationens 100G CFP2 transceivermoduler är designade för användning i 100 Gigabit Ethernet-gränssnitt över singelmodsfiber. De är kompatibla med specifikationerna för CFP MSA och IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4. Digitala diagnostiska ..

Kr50 071,05

FTLC1122SDNL andra generationens 100G CFP2 transceivermoduler är designade för användning i 100 Gigabit Ethernet och 4x28G OTU4 klientgränssnitt över singelmodsfiber. De är kompatibla med CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 och OTU4 4I1-9D1F OTL4.4 kr..

Kr53 409,12

II-VI Finisar FTLC1121RDNL 100G CFP2 transceivermoduler är designade för användning i 100 Gigabit Ethernet-gränssnitt över singelmodsfiber. De är kompatibla med specifikationerna för CFP MSA och IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4. Digitala diagnostiska funkti..

Kr13 352,28

II-VI Finisar FTLC8221SCNM 100GE CFP2 transceivermoduler är designade för användning i 100 Gigabit Ethernet-länkar över multimode fiber. De är kompatibla med CFP2 MSA enligt definitionen i detta dokument och med IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10 inklusive 1..

Kr21 697,46

II-VI Finisar FTLC1122SDNL-FH andra generationens 100G CFP2 transceivermoduler är designade för användning i 100 Gigabit Ethernet och 4x28G OTU4 klientgränssnitt över singelmodsfiber. De är kompatibla med CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 och OTU4 4..

Kr50 071,05