Kr SEK
Se Se
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • Din varukorg är tom!

Aruba J9150D 10G SFP⁠+ LC SR 300m MMF XCVR

  • Tillverkare: HPE
  • Artikelnummer: J9150D
  • Skick: Fabriksny förseglad
  • Lagersaldo: I lager
  • Fartyg: Vanligtvis inom 2 arbetsdagar
  • Garanti: 3 år

Kr1 724,67

Aruba J9150D 10G SFP⁠+ LC SR 300m MMF XCVR

Aruba J9150D 10G SFP⁠+ LC SR 300m MMF XCVR

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver för användning i utvalda Aruba-produkter.

SKU # J9150D

Specifikationer

  • Differentiator: 10G SFP+ transceiver, LC SR 300m OM3 MMF, för användning med utvalda Aruba-switchar
  • Garanti: För din produktgaranti, se Arubas produktgarantisammanfattning https://www.arubanetworks.com/assets/support/warranty-coverage-quick-reference.pdf
  • Detaljerad produktbeskrivning: 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver för användning i utvalda Aruba-produkter.
  • Vikt: 0,1 lb
  • Vikt: 20 gm
  • Minsta mått (H x B x D): 0,6 x 2,2 x 0,5 tum
  • Minsta mått (H x B x D): 1,5 x 5,6 x 1,3 cm


För mer information om denna HPE Aruba J9150D, besök HPE:s webbplats:
https://buy.hpe.com/us/en/options/transceivers/transceivers/networking-sfp-form-factor/aruba-10g-sfp-lc- sr-300m-om3-mmf-transceiver/p/j9150d

 

Denna J9150D är 100 % äkta HPE-produkt. Det kommer inte att ha några kompatibilitetsproblem med dina HPE-enheter. Och Aruba J9150D 10G SFP⁠+ LC SR 300m MMF XCVR är fabriksny med originalförpackning. Köp det nu och njut av riskfritt köp med snabb leverans över hela världen från GenuineModules.com

Det finns inga recensioner för denna produkt.

Skriv en recension
OBS: HTML kod översätts inte!
    Dålig           Bra

Det finns inga vanliga frågor för denna produkt.

Ställ en fråga
Vänligen logga in eller registrera dig för att ställa en fråga